!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM
http://cevainteresant.3xforum.ro/ http://marcul.hi5.com/
Lista Forumurilor Pe Tematici
!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
barbyDana
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
28 - 46 ani
!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM / Hardware / Tastatura din sticlă, fără butoane Moderat de comefywithme, jak x, narutouzucaci
Autor
Mesaj Pagini: 1
comeflywithme
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 71
Spre deosebire de tastaturile mari şi aglomerate cu zeci de taste multimedia sau butoane OLED, No-Key are un design minimalist şi este construită din sticlă. Nu vine cu nicio funcţie extraordinară de genul tastare automată prin citirea gāndurilor, dar arată foarte trendy.

No-Key, tastatura din sticlă

No-Key nu are taste obişnuite. Are, īn schimb, o sursă de lumină care delimitează funcţiile şi o cameră ce monitorizează zona de contact. Astfel, sunt recunoscute literele şi cifrele apăsate de utilizator.

No-Key, tastatura din sticlă

Ca orice dispozitiv deosebit, care īţi excită imaginaţia, No-Key este deocamdată un concept. Rămāne de văzut dacă va ajunge vreodată produs finit.

tastatura din butoane spre deosebire mari şi aglomerate zeci taste multimedia sau butoane oled,

25.1KB


pus acum 18 ani
   
comeflywithme
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 71


tastatura din butoane

22.1KB


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la