!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM
http://cevainteresant.3xforum.ro/
http://marcul.hi5.com/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM | Reguli | Inregistrare | Login
POZE !!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: barbyDana
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 28 - 46 ani |
|
comeflywithme
Administrator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 71
|
|
Spre deosebire de tastaturile mari şi aglomerate cu zeci de taste multimedia sau butoane OLED, No-Key are un design minimalist şi este construită din sticlă. Nu vine cu nicio funcţie extraordinară de genul tastare automată prin citirea gāndurilor, dar arată foarte trendy.
No-Key, tastatura din sticlă
No-Key nu are taste obişnuite. Are, īn schimb, o sursă de lumină care delimitează funcţiile şi o cameră ce monitorizează zona de contact. Astfel, sunt recunoscute literele şi cifrele apăsate de utilizator.
No-Key, tastatura din sticlă
Ca orice dispozitiv deosebit, care īţi excită imaginaţia, No-Key este deocamdată un concept. Rămāne de văzut dacă va ajunge vreodată produs finit.
25.1KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
comeflywithme
Administrator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 71
|
|

22.1KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|