!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM
http://cevainteresant.3xforum.ro/ http://marcul.hi5.com/
Lista Forumurilor Pe Tematici
!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
monaahmed2012 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Calarasi
cauta Barbat
25 - 48 ani
!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM / Hardware / Doua` „display-uri miniaturale“ de 35 inchi Moderat de comefywithme, jak x, narutouzucaci
Autor
Mesaj Pagini: 1
comeflywithme
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 71
Doua` „display-uri miniaturale“ de 35 inchi


Daca` ai crezut ca` nu vei mai sc`pa
niciodat` de calvarul ve[nicului r`zboi
\n familie, având ca miz` acapararea
monitoarelor sau televizoarelor
din cas`, iat` c` produc`torul
22 Moo te salveaz`, oferindu-]i o
pereche de ochelari care „simuleaz`“
vizionarea pe dou` monitoare
LCD cu o diagonal` de 35 de inchi.
Mai mult, compania a creat ochelarii
\n a[a fel \ncât s` nu-]i d`uneze
vederii, creând impresia c` te ui]i de
la „o distan]` regulamentar`“ de doi
metri. |n afara faptului c` design-ul
este cel pu]in demn de o cas` cu
renume \n domeniu, ochelarii cânt`-
resc doar 120 de grame [i sunt compatibili
cam cu toate gadget-urile pe
care le ai \n cas`, de la DVD playere
[i music playere la toate consolele
disponibile pe pia]`. Ochelarii se \ncarc`
\n doar dou` ore via USB, fiind
\nso]i]i de c`[ti stereo, suport pentru
nas [i suport pentru PAL.
Informa]ii
Pre]: 1.076 lei


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la