!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM
http://cevainteresant.3xforum.ro/
http://marcul.hi5.com/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
!!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM | Reguli | Inregistrare | Login
POZE !!! NU TE PLICTISII !!! -FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: monaahmed2012 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Calarasi cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
comeflywithme
Administrator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 71
|
|
Doua` „display-uri miniaturale“ de 35 inchi
Daca` ai crezut ca` nu vei mai sc`pa niciodat` de calvarul ve[nicului r`zboi \n familie, având ca miz` acapararea monitoarelor sau televizoarelor din cas`, iat` c` produc`torul 22 Moo te salveaz`, oferindu-]i o pereche de ochelari care „simuleaz`“ vizionarea pe dou` monitoare LCD cu o diagonal` de 35 de inchi. Mai mult, compania a creat ochelarii \n a[a fel \ncât s` nu-]i d`uneze vederii, creând impresia c` te ui]i de la „o distan]` regulamentar`“ de doi metri. |n afara faptului c` design-ul este cel pu]in demn de o cas` cu renume \n domeniu, ochelarii cânt`- resc doar 120 de grame [i sunt compatibili cam cu toate gadget-urile pe care le ai \n cas`, de la DVD playere [i music playere la toate consolele disponibile pe pia]`. Ochelarii se \ncarc` \n doar dou` ore via USB, fiind \nso]i]i de c`[ti stereo, suport pentru nas [i suport pentru PAL. Informa]ii Pre]: 1.076 lei
|
|
| pus acum 18 ani |
|